Přímočará pila na dřevo Powermat PM-JS-1450T
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
  • Výkonný motor 1450W pro efektivní řezání
  • Ideální pro přesné řezání dřeva
  • Ergonomický design pro pohodlnou manipulaci
  • EAN: 5902565279677
Dostupnost Vyprodáno
Kód: PM0969
large 1
HLAVNÍ BENEFIT: Praktické provedení pro spolehlivou práci v dílně i domácnosti.
Přímočará pila Powermat PM-JS-1450T
Výkonný motor
S výkonem 1450 W a regulací otáček až do 3000 rpm je tato pila připravena na každou výzvu. Ideální pro řezání dřeva, plastů i kovů.
Přesné řezání
Komfortní použití
💡 Proč si vybrat
  • Výkonný motor pro náročné úkoly
  • Laserová vodicí lišta pro přesné řezání
  • LED osvětlení pro lepší viditelnost
  • Možnost nastavení úhlu řezání
  • Regulace otáček pro různé materiály
  • Ergonomický design pro pohodlné používání
  • Dlouhý napájecí kabel pro větší dosah
📦 Co obsahuje balení
  • Wyrzynarka
  • Zapasowe szczotki
  • 4x Brzeszczot
  • Instrukcja obsługi
⚙️ Technické parametry
  • Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  • Moc: 1450 W
  • Obroty: 0 - 3000 rpm
  • Max. cięcie w stali: 10 mm
  • Max. cięcie w drewnie: 80 mm
  • Max. cięcie w plastiku: 30 mm
  • Kąt cięcia: 0-45° (w lewo i w prawo)
  • Długość przewodu zasilającego: 260 cm
❓ FAQ
  • Je možné řezat kov? Ano, maximální hloubka řezu v oceli je 10 mm.