Laserová vodováha křížová 360° červená RTPLK0037
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
  • Přesnost laseru: ± 1mm na 7m
  • Automatická kompenzace: ± 3°
  • Pracovní dosah: 40m
  • Ochrana: IP 54
  • Napájení: Li-ion akumulátor nebo 3x AA baterie
Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 📞😊
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: RTPLK0037
large miniatura
HLAVNÍ BENEFIT: Ilość diod lasera: 5
Laserová vodováha
Všestranné použití
Laserová vodováha
Pokročilá technologie
Odolnost a spolehlivost
💡 Proč si vybrat
  • 360° laserový režim pro maximální pokrytí.
  • Pět laserových diod pro vyšší přesnost.
  • Automatická a manuální regulace síly laseru.
  • Odolnost vůči prachu a vodě (IP 54).
  • Pracovní dosah až 40 metrů.
  • Možnost napájení akumulátorem nebo bateriemi.
  • Přesnost měření ± 1mm / 7m.
⚙️ Technické parametry
  • Ilość diod lasera: 5
  • Dokładność lasera: ± 1mm / 7m
  • Klasa ochronności: IP 54
  • Klasa lasera: II
  • Automatyczna kompensacja: ± 3°
  • Średnica przyłącza statywu: 3 / 8”
  • Zasilanie: akumulator li-ion (3,7 V / 3 Ah) nebo 3x baterie AA 1,5 V
  • Kolor lasera: czerwony
  • Dystans roboczy: 40m
  • Regulacja siły lasera: Tak (automatyczna 3-stopniowa) oraz (ręczna -wielostopniowa)
  • Długość widocznej fali lasera: 660 nm (150 mw)
  • Kąt emisji lasera pionowego: 360°
  • Kąt emisji lasera poziomego: 120°
  • Czas pracy baterii: ok. 8h
  • Temperatura pracy: -10°C - +50°C
  • Temperatura przechowywania: -20°C - +70°C
  • Waga z etui: 1,5kg
❓ FAQ
  • Jaká je přesnost měření? Přesnost je ± 1mm / 7m.