Elektrická strunová sekačka Powermat PM-PKE-1400S, 1400W
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
  • Výkonný motor s příkonem 1400W
  • Pracovní šířka 300mm pro efektivní sekání
  • Lehká a snadno ovladatelná konstrukce
  • Napájení 230V/50 Hz
Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 📞😊
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: PM0616
large 1
Objevte sílu a efektivitu elektrické strunové sekačky Powermat PM-PKE-1400S s výkonem 1400W. Tento nástroj je ideální pro údržbu vaší zahrady, poskytuje snadnou manipulaci a možnost přesného sečení i u stěn.
HLAVNÍ BENEFIT: zasilanie: 230V/50 Hz
Elektrická strunová sekačka
Výkonný motor
S výkonem 1400W a rychlostí 10000 ot./min. zvládne i náročnější úkoly.
Snadná manipulace
Snadná manipulace
Díky regulaci uchytů a možnosti nastavení výšky je práce s ní pohodlná.
Přesné sečení
Přesné sečení
Možnost sečení u stěn a jiných překážek díky přesnému vedení struny.
💡 Proč si vybrat
  • Výkonný motor s výkonem 1400W
  • Regulace uchytů pro pohodlnou práci
  • Možnost sečení u stěn
  • Lehká konstrukce s váhou 2,6 kg
  • Šířka záběru 300 mm pro efektivní práci
  • Nízká hlučnost s hladinou akustického výkonu 96dB(A)
⚙️ Technické parametry
  • Zasilanie: 230V/50 Hz
  • Moc silnike: 1400 W
  • Obroty silnika: 10000 rpm
  • Szerokość robocza: 300 mm
  • Średnica żyłki: 1,6 mm
  • Wysokość: 100 - 115 cm
❓ FAQ
  • Jaká je hmotnost sekačky? Hmotnost je 2,6 kg.
  • Je možné nastavit výšku sečení? Ano, výška je nastavitelná od 100 do 115 cm.
  • Jaká je šířka záběru? Šířka záběru je 300 mm.