Elektrická strunová sekačka Powermat PM-PKE-1400M
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
  • Výkonný motor s příkonem 1400W
  • Ideální pro údržbu menších zahrad
  • Ergonomický design pro pohodlnou práci
  • Snadná manipulace díky nízké hmotnosti
Nevíte si rady? Ozvěte se – rádi vám poradíme! 📞😊
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: PM1107
large 1
HLAVNÍ BENEFIT: Praktické provedení pro spolehlivou práci v dílně i domácnosti.
Sekačka Powermat PM-PKE-1400M
Výkonný motor
Se silným motorem o výkonu 1400 W dosáhnete rychlých a efektivních výsledků při každém použití.
Sekačka Powermat PM-PKE-1400M
Ergonomický design
Sekačka Powermat PM-PKE-1400M
Snadná manipulace
💡 Proč si vybrat
  • Výkonný motor s 1400 W pro rychlé a efektivní sekání.
  • Možnost nastavení výšky od 104 do 126 cm.
  • Šířka záběru 300 mm pro rychlou údržbu trávníku.
  • Průměr struny 1,6 mm pro precizní střih.
  • Snadná manipulace díky nízké hmotnosti 2,7 kg.
  • Možnost sekání blízko stěn a překážek.
  • Regulace uchopů a otáčení pro pohodlnou práci.
  • Garanční úroveň hluku 96 dB(A).
  • Elektrické napájení 230V/50 Hz pro stabilní výkon.
📦 Co obsahuje balení
  • Podkaszarka
  • Głowica żyłkowa
  • Instrukcja PL
⚙️ Technické parametry
  • Zasilanie: 230V/50 Hz
  • Moc silnika: 1400 W
  • Obroty silnika: 10000 rpm
  • Szerokość robocza: 300 mm
  • Średnica żyłki: 1,6 mm
  • Wysokość: 104 - 126 cm
  • Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA: 96 dB(A)
  • Klasa ochronna: II
  • Waga: 2,7 kg
❓ FAQ
  • Jaká je hmotnost sekačky? Hmotnost sekačky je 2,7 kg.
  • Jaký je průměr struny? Průměr struny je 1,6 mm.
  • Je možné nastavit výšku sekačky? Ano, výšku lze nastavit od 104 do 126 cm.
  • Jaký je výkon motoru? Motor má výkon 1400 W.
  • Jaká je šířka záběru? Šířka záběru je 300 mm.